Снимки chernomorepfc.bgМоряците вкараха четири гола и във втората си контрола за

...

Черно море вкара четири и на Созопол, Курьор се разписа

Снимки chernomorepfc.bg

" Моряците " вкараха четири гола и във втората си контрола за деня.

Черно море поледи Созопол с 4:0 в проверка на стадион “Тича ” във Варна.

Снимки вижте

Завърналият се във варненския отбор Матиас Курьор осъществя първия си гол, откакто бе прецизен за 1:0 в 36-ата минута, Велислав Василев в 47-ата повиши на 2:0, за 3:0 вкара Родриго Вилела в 84-тата минута, а в 89-ата Пабло Гарсия оформи крайния резултат от дузпа, написа chernomorepfc.bg.

Както и против Дунав по-рано през днешния ден, и против Созопол Илиан Илиев употребява юноши от школата на клуба, състезаващи се в Елитната група до 19 години.

В 44-тата минута някогашният футболист на “моряците ” в състава на Созопол Георги Радев получи два следващи жълти картона и бе изпъден. Неговото място обаче бе заето от Петър Кюмурджиев.

В 47-ата минута Черно море поведе с 2:0. Сула получи топката в наказателното поле, задържа я и пусна акуратен пас към Велислав Василев, който от близо не сгреши – 2:0. В 64-тата минута Сула насочи бомбен удар от отдалеченост, стражът на Созопол мазета, топката попадна в Курьор, който опита с тил да се завърти и вкара, само че вратарят още веднъж записа добра интервенция.

Веднага по-късно Вилела от близо стреля, само че над вратата. В 72-рата минута още веднъж той бе изведен отляво, нахлу в наказателното поле и насочи удар по диагонала, само че топката мина в рискова непосредственост до страничната греда. В 84-тата минута Вилела вкара за 3:0.

В 89-ата минута Велислав Василев бе съборен в наказателното поле и Пабло Гарсия осъществя дузпата за 4:0. Веднага по-късно червен картон от състава на гостите получи Димов.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев (85 - Динислав Славов), Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров (82 - Наско Янков), Цветомир Панов, Пабло Гарсия, Стефан Велев, Сула, Велислав Василев, Родриго Вилела, Матиас Курьор (82 - Иван Томов).
Източник: petel.bg